Novinky

Společnost TISCALI MEDIA, a. s., neposkytuje žádné agenturní objemové bonusy

26. 2. 2024 — Společnost TISCALI MEDIA, a. s., oznamuje že od od začátku kalendářního roku 2024 neposkytuje žádné agenturní objemové bonusy či agenturní slevy pro online formáty všech obchodních a inzertních sdělení.

Společnost Livesport si pro monetizaci reklamního prostoru vybrala skupinu DIGNITY. Reklamu mediálním agenturám a klientům bude prodávat TISCALI MEDIA / ARBOmedia

2. 6. 2023 — Společnost Livesport, globálně působící pod značkou Flashscore si vybrala media zastupitele pro prodej reklamního prostoru v ČR. Stalo se jím seskupení firem DIGNITY.

Games.cz představuje nové studio, které bude sloužit pro tvorbu videoobsahu napříč TISCALI MEDIA

1. 11. 2022 — Po několikatýdenní rekonstrukci bylo uvedeno do provozu nové studio herního webu Games.cz ze stáje TISCALI MEDIA.

Vše o deskových hrách na jednom místě! Tiscali Media a. s. rozšířilo portfolio o nový web

25. 10. 2022 — Deskové hry dobývají srdce lidí na celém světě, Česko nevyjímaje. Mediální skupina TISCALI MEDIA, a.s., která patří mezi pětku nejsilnějších hráčů na českém trhu, proto rozšířilo své portfolio o další zájmový projekt ZeStolu.cz zaměřený právě na tuto oblast.

Extra Online Media bude nově obchodně zastupovat ARBOmedia, část inzertního prostoru zůstane v režii EOM

15. 11. 2021 — Vydavatelství Extra Online Media (EOM) ukončilo několikaletou spolupráci s mediálním domem Czech News Center (CNC) spočívající v obchodním zastupování. Jeho novým partnerem se v novém roce stane provozovatel internetových médií a služeb, společnost ARBOmedia, s.r.o. (ARBO).

Součástí vedení TISCALI MEDIA, a.s. se stává Aleš Smutný

10. 9. 2021 — K vedení TISCALI MEDIA, a.s. se přidává Aleš Smutný, dosavadní šéfredaktor serverůGames.cz a Fights.cz. Bude zastávat pozici obsahového ředitele, který spravuje všechnyredakce pod záštitou TISCALI. Smutný nastoupil do firmy v roce 2010 jako redaktor herníhoportálu Games.cz. Od roku 2017 působí jako šéfredaktor tohoto serveru a v roce 2019 založilúspěšný sportovní web Fights.cz, který jako šéfredaktor vedl až do srpna letošního roku.

Tiscali Media a. s. spouští nový web StartupInsider.cz

8. 7. 2021 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo stránky StartupInsider.cz, které jsou zaměřené na startupy a dění kolem nich.

Games.cz redesignoval své webové stránky

28. 5. 2020 — Po téměř deseti letech přistupuje Games.cz k redesignu svých webových stránek.

TISCALI MEDIA spouští web Profigamers.cz zaměřený na esport

21. 5. 2020 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo webový projekt Profigamers.cz, který se zaměřuje na esport a esportové hry. Uživatelé se zde dozví novinky ze světa tohoto nového odvětví, přečtou výsledky turnajů a zápasů i profily jednotlivých hráčů a týmů. Zaměřujeme se na celou škálu her, v popředí samozřejmě s populárními hrami jako League of Legends, Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Call of Duty, PUBG, Rocket League a další…

ARBOmedia rozšiřuje portfolio o největší online kuchařku tuzemského trhu Toprecepty.cz

25. 11. 2019 — Mediazastupitelství ARBOmedia zahájilo exklusivní spolupráci s portálem Toprecepty.cz, a dále tak rozšiřuje nabídku zastupitelství v segmentu vaření. Největší tuzemská „online kuchařka“ osloví měsíčně 1,8 milionu reálných uživatelek a uživatelů dle Netmonitoru.