Novinky

Games.cz představuje nové studio, které bude sloužit pro tvorbu videoobsahu napříč TISCALI MEDIA

1. 11. 2022 — Po několikatýdenní rekonstrukci bylo uvedeno do provozu nové studio herního webu Games.cz ze stáje TISCALI MEDIA.

Vše o deskových hrách na jednom místě! Tiscali Media a. s. rozšířilo portfolio o nový web

25. 10. 2022 — Deskové hry dobývají srdce lidí na celém světě, Česko nevyjímaje. Mediální skupina TISCALI MEDIA, a.s., která patří mezi pětku nejsilnějších hráčů na českém trhu, proto rozšířilo své portfolio o další zájmový projekt ZeStolu.cz zaměřený právě na tuto oblast.

Extra Online Media bude nově obchodně zastupovat ARBOmedia, část inzertního prostoru zůstane v režii EOM

15. 11. 2021 — Vydavatelství Extra Online Media (EOM) ukončilo několikaletou spolupráci s mediálním domem Czech News Center (CNC) spočívající v obchodním zastupování. Jeho novým partnerem se v novém roce stane provozovatel internetových médií a služeb, společnost ARBOmedia, s.r.o. (ARBO).

Součástí vedení TISCALI MEDIA, a.s. se stává Aleš Smutný

10. 9. 2021 — K vedení TISCALI MEDIA, a.s. se přidává Aleš Smutný, dosavadní šéfredaktor serverůGames.cz a Fights.cz. Bude zastávat pozici obsahového ředitele, který spravuje všechnyredakce pod záštitou TISCALI. Smutný nastoupil do firmy v roce 2010 jako redaktor herníhoportálu Games.cz. Od roku 2017 působí jako šéfredaktor tohoto serveru a v roce 2019 založilúspěšný sportovní web Fights.cz, který jako šéfredaktor vedl až do srpna letošního roku.

Tiscali Media a. s. spouští nový web StartupInsider.cz

8. 7. 2021 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo stránky StartupInsider.cz, které jsou zaměřené na startupy a dění kolem nich.

Games.cz redesignoval své webové stránky

28. 5. 2020 — Po téměř deseti letech přistupuje Games.cz k redesignu svých webových stránek.

TISCALI MEDIA spouští web Profigamers.cz zaměřený na esport

21. 5. 2020 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo webový projekt Profigamers.cz, který se zaměřuje na esport a esportové hry. Uživatelé se zde dozví novinky ze světa tohoto nového odvětví, přečtou výsledky turnajů a zápasů i profily jednotlivých hráčů a týmů. Zaměřujeme se na celou škálu her, v popředí samozřejmě s populárními hrami jako League of Legends, Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Call of Duty, PUBG, Rocket League a další…

ARBOmedia rozšiřuje portfolio o největší online kuchařku tuzemského trhu Toprecepty.cz

25. 11. 2019 — Mediazastupitelství ARBOmedia zahájilo exklusivní spolupráci s portálem Toprecepty.cz, a dále tak rozšiřuje nabídku zastupitelství v segmentu vaření. Největší tuzemská „online kuchařka“ osloví měsíčně 1,8 milionu reálných uživatelek a uživatelů dle Netmonitoru. 

Do vedení TISCALI MEDIA, a.s. jde Jakub Stárka. Zodpovědný bude za technologie.

1. 10. 2019 — Součástí vedení TISCALI MEDIA, a.s. se od 1.10. stává Jakub Stárka. Zodpovědný bude za technologie a vývoj společnosti. Stárka působí v TISCALI již od dubna 2010. Nastoupil na pozici Software Developer a podílel se tak na vývoji většiny produktů, které Tiscali provozuje a vlastní. Od května 2017 působí ve společnosti na pozici Development manager a je zodpovědný za tým lidí, který weby a aplikace vyvíjí.

TISCALI MEDIA vstoupí na zahraniční trhy s mezinárodní mutací projektu Úschovna.cz

20. 9. 2019 — Online vydavatelství TISCALI MEDIA, a.s. chce své desetileté výročí oslavit vstupem na zahraniční trhy. Prvním projektem bude služba, kterou provozují na tuzemském trhu pod názvem Úschovna.cz. Pro anglicky mluvící země změní název na SendElephant.com.