Novinky

Extra Online Media bude nově obchodně zastupovat ARBOmedia, část inzertního prostoru zůstane v režii EOM

15. 11. 2021 — Vydavatelství Extra Online Media (EOM) ukončilo několikaletou spolupráci s mediálním domem Czech News Center (CNC) spočívající v obchodním zastupování. Jeho novým partnerem se v novém roce stane provozovatel internetových médií a služeb, společnost ARBOmedia, s.r.o. (ARBO).

Games.cz redesignoval své webové stránky

28. 5. 2020 — Po téměř deseti letech přistupuje Games.cz k redesignu svých webových stránek.

TISCALI MEDIA spouští web Profigamers.cz zaměřený na esport

21. 5. 2020 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo webový projekt Profigamers.cz, který se zaměřuje na esport a esportové hry. Uživatelé se zde dozví novinky ze světa tohoto nového odvětví, přečtou výsledky turnajů a zápasů i profily jednotlivých hráčů a týmů. Zaměřujeme se na celou škálu her, v popředí samozřejmě s populárními hrami jako League of Legends, Fortnite, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, Call of Duty, PUBG, Rocket League a další…

ARBOmedia rozšiřuje portfolio o největší online kuchařku tuzemského trhu Toprecepty.cz

25. 11. 2019 — Mediazastupitelství ARBOmedia zahájilo exklusivní spolupráci s portálem Toprecepty.cz, a dále tak rozšiřuje nabídku zastupitelství v segmentu vaření. Největší tuzemská „online kuchařka“ osloví měsíčně 1,8 milionu reálných uživatelek a uživatelů dle Netmonitoru. 

Do vedení TISCALI MEDIA, a.s. jde Jakub Stárka. Zodpovědný bude za technologie.

1. 10. 2019 — Součástí vedení TISCALI MEDIA, a.s. se od 1.10. stává Jakub Stárka. Zodpovědný bude za technologie a vývoj společnosti. Stárka působí v TISCALI již od dubna 2010. Nastoupil na pozici Software Developer a podílel se tak na vývoji většiny produktů, které Tiscali provozuje a vlastní. Od května 2017 působí ve společnosti na pozici Development manager a je zodpovědný za tým lidí, který weby a aplikace vyvíjí.

TISCALI MEDIA vstoupí na zahraniční trhy s mezinárodní mutací projektu Úschovna.cz

20. 9. 2019 — Online vydavatelství TISCALI MEDIA, a.s. chce své desetileté výročí oslavit vstupem na zahraniční trhy. Prvním projektem bude služba, kterou provozují na tuzemském trhu pod názvem Úschovna.cz. Pro anglicky mluvící země změní název na SendElephant.com.

TISCALI MEDIA spouští web Moulik.cz zaměřený na zvířata

5. 7. 2019 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo webový projekt Moulik.cz. Jedná se obsahový web o domácích a volně žijících zvířatech z celého světa. Zároveň obsahuje největší volně dostupnou databázi se všemi dostupnými informacemi o více než 200 000 živočišných druzích.

Koupého vydavatelství TISCALI MEDIA spouští web o bojových sportech Fights.cz

5. 6. 2019 — Internetové vydavatelství TISCALI MEDIA spustilo webový projekt Fights.cz, český sportovní web, který se zaměřuje na MMA a veškeré dění kolem něj. Čtenáři se zde dočtou novinky, analýzy a komentáře ze světa mixed martial arts.

TISCALI MEDIA, a.s. založila bemore, spustila PRpohotovost.cz

10. 4. 2019 — Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila 1.4. novou vnitropodnikovou značku bemore, která umožní svým zaměstnancům společně realizovat nápady a projekty zaměřené na internet. Jako první vlaštovku vnitropodnikové značky spouští projekt PRpohotovost.cz https://www.prpohotovost.cz/

Nový reklamní formát na Uschovna.cz

24. 10. 2018 — Společnost TISCALI MEDIA, a.s., 100% vlastník služby Uschovna.cz, spustil nový reklamní formát. Jedná se o vylepšení reklamní pozice Fullbranding o videoformát. Název reklamní pozice, který najdou klienti v ceníku je VideoFullBranding.