Kdo jsme

Naše společnost TISCALI MEDIA, a.s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují více než 6,7 milionu uživatelů. Mezi projekty patří zpravodajský portál Tiscali.cz s aktualitami komentáři a rozhovory. Dále v portfoliu najdete specializovaný web o vědě Nedd.cz, největší a nejstarší web o počítačových hrách a videohrách Games.cz, web zaměřený na esport Profigamers.cz, web s největší databází celebrit a osobností Osobnosti.cz, ekonomicky a finančně zaměřený web Našepeníze.cz, web o filmech a filmovém průmyslu Dokina.cz, či úplnou novinku ze světa bojových sportů Fights.cz. Naší součástí jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové uložiště Úschovna.cz, databáze hudebních textů Karaoketexty.cz, CZhity.cz nebo srovnávač cen energií Srovnám.cz.

Od roku 2014 je naší součástí společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších mediálních zastupitelství na českém trhu, které v současné době obchodně zastupuje více než 80 webových projektů.

Vedení společnosti

Kamil Koupý

V roce 2002 založil projekt Osobnosti.cz. Od roku 2004 pracoval ve společnosti Seznam.cz jako projektový a produktový manažer služeb Seznam.cz, Firmy.cz, Zbozi.cz, Lide.cz, Horoskopy.cz a další. Od roku 2009 je spolumajitelem společnosti TISCALI MEDIA, a.s., prostřednictvím investiční skupiny Dignity, s.r.o., ve které se v roce 2012 stal majoritním vlastníkem.

V internetovém prostředí se pohybuje od roku 2001, dělal projektového manažera (Živnostenská banka), finančního a obchodního analytika (CeWeColor) či Senior Key Account Managera (Mafra). V únoru 2011 se stal obchodním ředitelem TISCALI MEDIA, od září 2011 je ředitelem společnosti.

Karel Brýna přešel do TISCALI MEDIA v říjnu 2012 z pozice obchodního ředitele Goldbach Czech Republic. Předtím působil mimo jiné jako výkonný ředitel vydavatelství Atemi, country manager vydavatelství Concept 2M a ředitel agentury ZenithOptimedia, která je součástí Publicis Group.

Do TISCALI MEDIA nastoupil v dubnu 2010 na pozici Software Developer a podílel se tak na vývoji většiny produktů, které TISCALI provozuje a vlastní. Od května 2017 působil ve společnosti na pozici Development manager a byl zodpovědný za tým lidí, který weby a aplikace vyvíjí. Od října 2019 je členem vedení zodpovědný za technologie a vývoj společnosti.

Do TISCALI MEDIA nastoupil v roce 2010 jako redaktor herního serveru Games.cz. V říjnu 2017 se přesunul na pozici šéfredaktora tohoto serveru a začátkem roku 2019 pod hlavičkou TISCALI založil a vedl úspěšný web o MMA Fights.cz. Od září 2020 převzal správu všech informačních zpravodajských webů TISCALI a řízení jejich redakcí. V září 2021 se stal členem vedení společnosti jako Director of Content, se zodpovědností za rozvoj stávajících i nových webů, posilování redakcí spadajících pod TISCALI MEDIA a jejich celkové řízení.

Květen 2020

Největší český herní web Games.cz po deseti letech mění svou podobu a představuje nový, moderní design v čele s plnohodnotnou mobilní verzí.

Květen 2020

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila český web o esportu Profigamers.cz, který se zaměřuje na stále expandující oblast esportových turnajů a lig.

Březen 2020

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila web produkovaný kompletně v anglickém jazyce LostIn.cz. Web se zaměřuje především na cizince žijící v České republice, kterým předává aktuální informace o dění v naší zemi.

Prosinec 2019

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila český sportovní web Americanfootball.cz, který se zaměřuje na NFL a veškeré dění kolem ní.

Srpen 2019

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila obsahový web Moulik.cz o domácích a volně žijících zvířatech z celého světa.

Květen 2019

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila web Fights.cz, který se zaměřuje na MMA a veškeré dění kolem něj. Dočtete se zde novinky ze světa mixed martial arts, o tom, jaké zápasy se chystají i jak dopadly už proběhlé.

Duben 2019

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila službu PR Pohotovost. Platformu pro tvorbu PR obsahu využívající kreativní kapacity ze všech projektů vydavatelství.

Květen 2018

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila unikátní projekt zaměřený na profesionální hudebníky i laiky. Zápisy populárních písní ve zjednodušených akordech i v profesionálních partiturách.

Květen 2017

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. koupila web Karaoketexty.cz

Duben 2017

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. a vydavatelství RF HOBBY, s.r.o. spojují síly.

Únor 2017

Nabízíme nový inzerentní pack Zpravovdajství s celkovým zásahem 938 041 uživatelů měsíčně.

Únor 2017

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. rozšířila svou působnost do oblasti eventů a stala se organizátorem prestižní ankety Česká hra roku.

Říjen 2016

Portfolio ARBOmedia rozšířil inspirační portál Ženysro.cz.

Srpen 2016

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. posiluje v segmentu magazínů pro ženy zahájením spolupráce s rodinou webů BabyOnline.cz.

Červen 2016

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. dokončila akvizici 100% podílu ve firmě CAPSA-PREMIER.CZ, s.r.o., která vlasní a provozuje největší službu pro zasílání objemných dat - Úschovna.cz.

Květen 2016

Srovnám.cz od TISCALI MEDIA, a.s. odhaluje nejnižší ceny energií.

Leden 2016

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. posiluje v segmentu Zdraví, získala server uLékaře.cz.

Prosinec 2015

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spouští na svém portfoliu behaviorální cílení inzerce.

PROSINEC 2015

Portfolio mediálního zastupitelství společnosti ARBOmedia obohatila další pětice nových webových portálů. Nové akvizice rozšiřují zásah zejména ve sportovním a mužském packu.

ČERVENEC 2015

Spuštění tří nových kvízových webů: Hádejfilm.cz, Hádejosobnost.cz, Hádejhru.cz

ČERVEN 2015

Spuštění nového zábavného portálů o videohrách, youtuberech, ale i internetu, technologiích, hudbě a seriálech.

ŘÍJEN 2014

Dle Netmonitorových dat za září 2014 vykazuje Skype 1542 307 reálných uživatelů za den, což z této komunikační platformy dělá nejpoužívanější online aplikaci.

ZÁŘI 2014

Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila nový projekt zaměřený na chovatele domácích mazlíčků, útulky a vůbec všechny milovníky zvířat.

ČERVEN 2014

Spuštění nového populárně vědeckého webu Nedd.cz

BŘEZEN 2014

Skupina TISCALI MEDIA se podle údajů Netmonitor vypracovala do první desítky provozovatelů na českém internetu. Sedmé místo znamená 2,8 milionu RU za měsíc.

LEDEN 2014

Majetkový vstup do media zastupitelské společnosti ARBOmedia, s.r.o.

LEDEN 2014

Záhájení spolupráce s komunitním hudebním serverem Bandzone.cz

ZÁŘÍ 2013

Kompletní relaunch legendárního webu Dokina.cz, který přinesl nejen nový design, ale i řadu nových funkcí šitých na míru filmovým fandům.

ČERVEN 2013

Posílení pozice na poli počítačových her a videoher. Vedle tradičního herního webu games.cz začínáme nabízet inzertní prostor v kultovním magazínu LEVEL.

KVĚTEN 2013

Odstartování úzké obchodní spolupráce s online magazínem o módě a životním stylu Iconiq.cz

LEDEN 2013

Zahájení spolupráce se společností Microsoft na prodeji reklamy v programu Skype v České republice. Skype celosvětově používá 280 milionů lidí.

ŘÍJEN 2012

Jan Václav Čep prodal podíl v mediální skupině Dignity, s.r.o. a opustil tak i pozici člena představenstva společnosti TISCALI MEDIA, a.s.

ZÁŘÍ 2012

Rozsáhlý relaunch webu Osobnosti.cz a jeho přeměna na plnohodnotný bulvárně-zábavný server.

ČERVEN 2012

Rozsáhlý speciál k fotbalovému Euro 2012 se stovkami článků a rozsáhlou databází.

KVĚTEN 2012

Navázání spolupráce s agenturou 4elements a spuštění stejnojmenného webu.

LEDEN 2012

Ve spolupráci s časopisem Faster spuštěn automobilový magazín ifaster.cz

LISTOPAD 2011

Redesign hlavní stránky portálu tiscali.cz, uvedení nového loga a nového grafického stylu firmy.

ČERVEN 2011

Relaunch značky doklubu.cz a spuštění nového webu s informacemi o klubové scéně v ČR.

DUBEN 2011

Rozšíření filmových aktivit projektem hádejfilm.cz

PROSINEC 2010

Spouštění herního obchodu shop.games.cz

PROSINEC 2010

Navázání spolupráce s úschovna.cz

ČERVENEC 2009

Součástí rodiny webů tiscali.media se stávají osobnosti.cz

KVĚTEN 2009

Majetkový vstup do webu našepeníze.cz

KVĚTEN 2009

Majetkový vstup do webu sportstream.cz

LEDEN 2009

Založení společnosti Tiscali Media, a.s.

ČERVENEC 2008

Portál tiscali.cz byl převzat mediální skupinou Dignity, s.r.o.

ÚNOR 2008

Tiscali utlumuje v ČR nabídku poskytování internetu, nadále ale provozuje své obsahové služby a e-mail.

ÚNOR 2001

Založena herní sekce nového portálu Tiscali/World Online, nyní fungující pod značkou games.cz

2000

Tiscali provedlo akvizici nizozemské společnosti Word Online a získalo tak i její českou pobočku. Jejím ředitelem je Naveed Gill.

PROSINEC 1999

Založení doklubu.cz

PROSINEC 1998

Založení filmového webu dokina.cz

1998

V Itálii je založen telekomunikační a internetový operátor Tiscali a jeho Česká pobočka TISCALI Telekomunikace.

1996

V Holandsku je založena společnost World Online. Na českém trhu začíná záhy provozovat webový portál a nabízet služby připojení k internetu.