Volná místa

Hledáme posily do redakce Tiscali.cz, přidejte se k nám!

Jsme Tiscali Media, jeden z deseti největších provozovatelů internetových stránek v ČR s měsíční návštěvností přes tři miliony uživatelů. Naše projekty jako Tiscali.cz, Games.cz, Osobnosti.cz, Doklubu.cz, Dokina.cz a další určitě znáte. Přesto nejsme žádný korporátní moloch, ale menší firma založená na vzájemné důvěře, přátelské atmosféře a možnosti realizace vlastních nápadů.

Na našich webech se snažíme připravovat originální články, které nedělají z čtenářů hlupáky a prezentují jim fakta a jasné názory. Jsme svobodnou redakcí, ve které neexistuje tlak ze strany majitele nebo inzerentů na to, o čem můžeme nebo nemůžeme psát.

Aktuálně hledáme spolupracovníky pro tyto projekty:

Tiscali.cz

Pro naši hlavní stránku Tiscali.cz hledáme redaktora/redaktorku zpravodajství. Jde o práci na plný úvazek a je třeba docházet přímo do naší redakce v Praze na Václavském náměstí. Jinak ale není problém domluvit občasný home office. Nevyžadujeme školy nebo certifikáty, mnohem důležitější je pro nás adekvátní praxe v oboru, znalost alespoň jednoho cizího jazyka a odhodlání dělat zprávy bez tlachání o počasí, stavu sjezdovek, bouračkách nebo roztomilých zvířátkách. Vašim úkolem bude vybírat důležité události z českých i zahraničních zdrojů a upozornit čtenáře na podstatné souvislosti a jejich dopady.

Na Tiscali.cz rovněž hledáme externí spolupracovníky. Hledáme studenty vysokých škol (poskytujeme i praxe a stáže), bloggery a specialisty na nejrůznější témata veřejného života od politiky a ekonomiky, přes sociologii až po kulturu.

Games.cz

Pro herní web Games.cz hledáme redaktora/redaktorku a externí spolupracovníky pro rubriku hardware. Praxe je výhodou, ale mnohem důležitější je nadšení pro techniku, hardware a videohry, skvělá čeština a sloh, který zaujme čtenáře. Větší naději na úspěch budete mít, pokud společně s životopisem a motivačním dopisem pošlete i pár ukázek svých článků nebo videí.

Pokud vás některá z našich nabídek zaujala, pošlete nám životopis a motivační dopis na email martin.bach@tiscalimedia.cz