novinky

TISCALI MEDIA spouští na svém portfoliu behaviorální cílení inzerce

10.12.2015 

Začátkem ledna dostanou inzertní klienti skupiny TISCALI MEDIA možnost využít nákup reklamy formou behaviorálního cílení. Do portfolia skupiny, do níž patří i mediazastupitelství ARBOmedia, spadá celkem 73 webů s měsíčním zásahem téměř 3 milionů reálných uživatelů.

Po dvou letech vývoje a půlročním testování nasadí společnost TISCALI MEDIA, a.s. v lednu 2016 na všechny weby ve svém portfoliu vlastní reklamní systém, který umožní inzertním klientům nákup reklamy na základě behaviorálního cílení.

V první fázi bude nabízena desítka základních skupin rozdělených na základě soustavného sbírání dat o zájmech uživatelů. Klienti dostanou možnost cílit na zájmové skupiny Cestování, Finance, Automobily, Krása a styl, Zdraví, Elektronika, Práce a vzdělávání, Kultura, Sport a Reality. Během jara 2016 pak dojde k dalšímu rozšíření skupin a přidání možnosti konkretizování kampaní i na podskupiny. Stávající afinitní balíčky skupiny TISCALI MEDIA zůstanou i nadále zachovány.

Behaviorální cílení přinese našim klientům efektivnější oslovení konkrétních uživatelů skrz celé portfolio skupiny TISCALI MEDIA. „U testovaných kampaní se nám zvýšil výkon násobně. U cílených kampaní dochází k většímu počtu prokliků na menším počtu impresí. Klient má možnost velmi dobře snížit i výslednou cenu za akci (CPA). Nákup CPT bude s příplatkem za cílení, ale výsledkem bude efektivnější kampaň,“ říká výkonný ředitel TISCALI MEDIA, a.s. Michal Kubík. „Cílení bude možné pouze na tzv. balíčku Tiscali Floating Behavioral, který zahrnuje 73 webů s měsíčním zásahem téměř 3 miliony reálných uživatelů“, dodává Kubík.

O Tiscali Media, a.s.:

Tiscali Media, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz a internetových médií jako Games.cz, Osobnosti.cz, Nedd.cz, Dokina.cz, Nasepenize.cz nebo Booom.cz. Měsíčně baví 3,3 miliony lidí. Naším cílem je přinášet kvalitní, originální a zábavný obsah uživatelům a jasnou přidanou hodnotu inzerentům.

Kontakt pro média:

Barbora Žákovcová
tel.: +420 730 132 520
e-mail: barbora.zakovcova@tiscalimedia.cz
web: http://www.tiscalimedia.cz