novinky

Portfolio ARBOmedia rozšířil inspirační portál Ženysro.cz

20.10.2016 

Mediazastupitelství ARBOmedia zahájilo spolupráci s portálem Ženysro.cz, a dále tak rozšiřuje nabídku zastupitelství v ženském segmentu. Inzertní balíček ŽENY od TISCALI MEDIA / ARBOmedia osloví měsíčně 1,4 milionu reálných uživatelek a uživatelů dle Netmonitoru.

Portál Ženysro.cz je založen na marketingovém principu „word of mouth“, čili osobního doporučení. Autenticitou obsahu, který je z 90 % tvořen samotnými uživatelkami, je jediným svého druhu na českém internetu. Na obsahu se podílí 60 tisíc českých a slovenských žen, které se aktivně zapojují do testování produktů nebo služeb a následně sdílejí své zkušenosti, zážitky a hodnocení.

„Projekt ŽENY s.r.o. velmi vhodně doplňuje náš inzertní balíček ŽENY, které nyní zahrnuje široké portfolio webů jako Babyonline.cz, Babinet.cz, Weddingmag.cz, Iconiq.cz, Doktorka.cz, uLekare.cz, a další,“ říká CEO ARBOmedia, s.r.o. Petr Jaroš.

Průměrná registrovaná uživatelka Ženysro.cz odpovídá ženě 33 +, je vdaná, má jedno dítě, středními příjmy a středoškolské vzdělání.

„Naší velkou konkurenční výhodou je to, že své uživatelky velmi dobře známe a umožňujeme tak spolupracujícím firmám vhodnou segmentaci pro testování zboží, průzkumy nebo doporučení pro redesign produktů, a to napříč kategoriemi od FMCG a kosmetiku až po domácí elektrospotřebiče,“ říká autorka projektu ŽENY s.r.o. Eva Čejková Vašková.

O Tiscali Media, a.s.:

Skupina TISCALI MEDIA, a. s. je tradičním provozovatelem internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují 3,7 milionu uživatelů. Kromě vlastního zpravodajství, komentářů a rozhovorů nabízí i specializované weby o vědě (Nedd.cz), videohrách (Games.cz), celebritách (Osobnosti.cz), financích (Našepeníze.cz) a filmech (Dokina.cz).

Součástí skupiny jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnám.cz.

Od roku 2014 patří do skupiny i společnost ARBOmedia, s.r.o., jedno z nejvýznamnějších media zastupitelství na českém trhu.

Kontakt pro média:

Barbora Žákovcová
tel.: +420 730 132 520
e-mail: barbora.zakovcova@tiscalimedia.cz
web: http://www.tiscalimedia.cz