novinky

Nabídka ARBOmedia se rozšířila o dalších šest nových webů

1.7.2016 

Portfolio našeho mediálního zastupitelství společnosti ARBOmedia, patřící do skupiny Tiscali Media, obohatila šestice nových webových portálů. Nové akvizice rozšiřují zásah zejména v zábavným a ženském packu.

Největším, od 1. července 2016, v nabídce ARBOmedia je internetový magazín Topzine.cz, na kterém čtenáři každý den najdou nové články o aktuálním dění z domova i ze světa, dále pak novinky z hudebního a filmového světa. Články na Topzine.cz měsíčně najde 110 639 reálných uživatelů podle Netmonitoru.

Další dva projekty jsou zaměřené na cílovou skupinu ženy. Portál WomanOnly.cz se zabývá otázkám ženské krásy a zdraví. Druhý portál, Weddingmag.cz, se věnuje dění okolo svateb. Tyto dva portály doplňují Ženský pack spolu s portály jako jsou Doktorka.cz, Ordinace.cz, Babinet.cz a další.

Do nabídky ARBOmedia přibývají i weby Studentmag.cz (portál zaměřený na studenty a studentský život), a Jenprocestovatele.cz (portál věnovaný cestování nejen po České republice).

topzine_poutak

O Tiscali Media, a.s.:

Tiscali Media, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz a internetových médií jako Games.cz, Osobnosti.cz, Nedd.cz, Dokina.cz, Nasepenize.cz nebo Booom.cz. Naším cílem je přinášet kvalitní, originální a zábavný obsah uživatelům a jasnou přidanou hodnotu inzerentům.

Kontakt pro média:

Barbora Žákovcová
tel.: +420 730 132 520
e-mail: barbora.zakovcova@tiscalimedia.cz
web: http://www.tiscalimedia.cz