novinky

Nabídka ARBOmedia se rozšířila o dalších pět nových webů

7.12.2015 

Portfolio mediálního zastupitelství společnosti ARBOmedia, patřící do skupiny Tiscali Media, obohatila další pětice nových webových portálů. Nové akvizice rozšiřují zásah zejména ve sportovním a mužském packu.

Největším, od 1.ledna 2016, v nabídce ARBOmedia je internetový pánský magazín Prochlapy.cz, na kterém čtenáři každý den najdou nové články představující životní styl moderních a aktivních mužů. Texty o módě, technice, kultuře, si na Prochlapy.cz měsíčně najde 325 668 reálných uživatelů podle Netmonitoru.

I další projekt je zaměřen na jednu populární pánskou zálibu, konkrétně na auta. Nový fenomén Formule E, tedy světového šampionátu speciálních formulí poháněných elektřinou, sleduje web eformule.cz, který rozšíří sportovní pack ARBOmedia.

Do nabídky ARBOmedia přibývají i weby Gizchina.cz (pro fanoušky činských telefonů, tabletů a dalších gadgetů), Soutez.cz (již 10 let nejnavštěvovanější soutěžní portál na českém trhu) a TVguru.cz (pro všechny seriálové a filmové nadšence).

O Tiscali Media, a.s.:

Tiscali Media, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz a internetových médií jako Games.cz, Osobnosti.cz, Nedd.cz, Dokina.cz, Nasepenize.cz nebo Booom.cz. Naším cílem je přinášet kvalitní, originální a zábavný obsah uživatelům a jasnou přidanou hodnotu inzerentům.

Kontakt pro média:

Barbora Žákovcová
tel.: +420 730 132 520
e-mail: barbora.zakovcova@tiscalimedia.cz
web: http://www.tiscalimedia.cz