Volná místa

Hledáme posilu do vývojářského týmu Tiscali.cz!

Jsme vývojáři z Tiscali Media a hledáme nového kolegu na pozici WEB DEVELOPER. Pojďte se podílet na vývoji populárních webů a mobilních aplikací jako Games.cz, Tiscali.cz, Dokina.cz, Úschovna.cz nebo Tiscali E-mail, ovlivněte jejich budoucí podobu a naučte se spoustu zajímavých věcí!

Co byste měli umět?

Všechny naše webové aplikace děláme v Pythonu, takže znalost tohoto jazyka, nebo ochota se ho rychle naučit, je jedním ze základních předpokladů. Důležitá je i obeznámenost s SQL, principy OOP a MVC a znalost angličtiny na úrovni čtení softwarové dokumentace.

Všichni ale víme, že nejdůležitější je nakonec stejně hlavně analytické myšlení, pečlivost při tvorbě čistého kódu, schopnost pracovat v týmu a aktivní přístup k řešení problémů.

Co zvýší vaše šance?

Pokud ovládáte HTML, CSS, JavaScript, AngularJS, jQuery, Git a XML-RPC. Hodí se i znalost Linuxu a jeho administrace.

Co vám můžeme nabídnout?

Práce v Tiscali Media je na hony vzdálena korporátnímu prostředí. Naopak, náš malý tým pracuje v neformálním stylu a dává všem prostor k seberealizaci.

Přesto pracujeme na velkých projektech, jsme 6. největší provozovatel internetových stránek v ČR s návštěvností přes 3,6 milionu uživatelů měsíčně. Sedíme v centru Prahy na Václavském náměstí, máme relaxační místnost s fotbálkem a ve volném čase si můžete vyzkoušet nejnovější hry a herní technologie v redakci Games.cz.

Kontakt: